DUO mesi astelpaju ja mustsõstraga 220g

7,70 

DUO maitsemesi külmkuivatatud astelpaju ja mustsõstraga sisaldab erinevaid vitamiine ja mineraale. Mesi on antioksüdant, mille tulemusel paraneb meie immuunsüsteem. Sobib suurepäraselt pannkookidega, pudru peale, tee sisse või süües otse lusikaga. Kommist parem!

Laos

Kategooriad: , Tootekood: 4744384012179 Sildid:

Kirjeldus

DUO mesi astelpaju ja mustsõstraga on toodetud Eestis. Meele on juurde lisatud külmkuivatatud astelpaju ja mustsõstar, tulemuseks on maitsemesi, mis pakub maitseelamust. Kaks maitsemett on kõrvuti ühes purgis nagu DUO. Astelpaju annab meele hapukust, samas mustsõstar lisab magusust. Külmkuivatamisel on astelpajust ja mustsõstrast eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit.

DUO mesi astelpaju ja mustsõstraga kasutamine

DUO maitsemesi on leidnud kindla koha just hommikusöögi ajal. Sega lusikatäis mett maitsestamata jogurti või keefiriga ja lisa müslit. Sobib suurepäraselt pannkookidega, pudru peale, tee sisse või süües otse lusikaga.

Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas.
Klaaspurk: 120g / 220g
Koostis: mesi 95%, külmkuivatatud astelpaju ja mustsõstar 5%

Maitsemesi on tervislik

  • mesi on antibakteriaalsete omadustega ja sisaldab endas erinevaid vitamiine ja mineraale.
  • mesi toimib antioksüdandina, mille tulemusel paraneb meie immuunsüsteem.
  • Eestis toodetud
  • kommist parem!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivatamine,  www.looduspere.ee

Lisainfo

Netokaal

220g

Koostisosad

mesi 95%, külmkuivatatud marjad 5%