Ebaküdoonia seemned 70g

5,00 

Külmkuivatatud ebaküdoonia seemned on toortoit, mis on vitamiinirikas ning on abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud ebaküdoonia seemneid kasutatakse müslis, smuutis ja erinevates küpsetistes. Kõik tooted on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt käsitsi sorteeritud.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud ebaküdoonia seemned on toodetud Eestis, tooraine on mahedalt kasvatatud Lääne-Virumaal. Külmkuivatamisel on puuviljadest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, puuvilja lõhn, maitse ja toiteväärtus. Ei sisalda lisatud suhkruid ega säilitusaineid.

Ebaküdoonia on tuntud just ravi- ja toiteväärtuse poolest. Seemned on eriti rikkad joodi, vitamiini E ja raua sisalduselt.

Soovituslik kasutamine: ebaküdoonia seemned on heaks maitseaineks ja sobivad paljudele toitudele pähklimaitselise lisandina. Samuti võib neid jahvatada ja seda pulbrit kasutada putrudes, hautistes ja küpsetistes. Külmkuivatatud ebaküdoonia seemned kaaluvad u 10 korda vähem kui toored seemned.

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!