Karulauk 10g

5,00 

Külmkuivatatud karulauk on toortoit, mis on vitamiinirikas ning on abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud karulauku kasutatakse purustatuna toidu peal, maitsevõina või pestos. Kõik tooted on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt käsitsi sorteeritud.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud karulauk on korjatud kasvandusest ja on toodetud Eestis. Külmkuivatamisel on taimest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, taime lõhn, maitse ja toiteväärtus. Ei sisalda lisatud suhkruid ega säilitusaineid.

Külmkuivatatud karulauk on küüslaaugulõhnaline maitsetaim. Raviomaduste poolest on karulauk küüslaugu järel teisel kohal. Külmkuivatamisel säilivad karulaugu tervislikud omadused, kuna teda ei kuumutata.

Soovituslik kasutamine: külmkuivatatud karulauku võib purustada toidu (nt pudru) peale. Samuti saab teha populaarset maitsevõid või pestot. Külmkuivatatud karulauk kaalub u 10 korda vähem kui toores taim.

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!