Külmkuivatatud astelpaju graanulid 90g

8,00 

Külmkuivatatud astelpaju on toortoit, mis on vitamiinirikas ja on abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud astelpaju graanuleid kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, nt pudru peal jt toitudes.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud astelpaju on toodetud Eestis. Ta on tuntud kui imemari, mis on väga tervislik, vitamiinirikas ning on abiks nii immuunsüsteemi turgutamisel kui ka paljude haigusnähtude ennetamisel ja leevendamisel.

Viljad sisaldavad rohkelt C-vitamiini, lisaks B1, B2, B6, B15, P, K ja E vitamiine ning karotinoide. Viljades on rohkesti koliini, flavonoide, kumariine, parkaineid, eeterlikke õlisid, rasvhappeid, mineraalaineid. Marju tarvitatakse ka reuma ja podagra puhul, veresoonte lupjumise ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete korral, klimakteeriliste ilmingute ja häirete leevendamiseks. Kuna nad kiirendavad kudede taastumist, seega soovitatakse neid marju suuõõnehaavandite, mao- ja kaksteistsõrmiku ning soolehaavandite ning pärakuveenikomude ravimiseks. Marjades on rohkesti antioksüdante ja super rasvhapete koostis (oomega-3, oomega-6, oomega-7, oomega-9). Kuna astelpajumarjades on palju kasulikke aineid, sh antioksüdante, peetakse neid adoptogeenideks ja kasutatakse ka üldtugevdava vahendina haiguste ennetamiseks või ka haiguste ajal. Külmkuivatamise käigus on astelpaju marjad purustatud graanuliteks ning nendest on eraldatud vesi. Külmkuivatamise protsessi käigus on säilinud astelpajus sisalduvad kasulikud ained ja toiteväärtus. Ei ole lisatud suhkruid ega säilitusaineid.

Külmkuivatatud astelpaju graanulite soovituslik kasutamine

Nad on hapud ja tugevamaitselised ning seetõttu piisab vaid vähesest kogusest, mida lisada toidu peale või erinevatesse toitudesse. Külmkuivatatud astelpaju graanuleid kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, nt pudru peal jt toitudes. Kõige kasulikum on siiski kuumutamata külmkuivatatud marjad, sest ensüümid, mis toimivad antioksüdandina, hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Märksõnad

  • 100% astelpaju
  • ei sisalda lisatud suhkruid
  • e-ainete vaba (sh ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid)
  • toortoit
  • vegan