Külmkuivatatud astelpaju graanulid 90g

8,00 

Külmkuivatatud astelpaju graanulid on toodetud Eestis kasvatatud marjadest, mis on toortoit, vitamiinirikas ja on abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud astelpaju graanuleid kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, nt pudru peal jt toitudes.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud astelpaju graanulid on tervislikud ja toodetud Eestis kasvatatud astelpaju marjadest koos seemnetega. Külmkuivatamisel on astelpajust eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud astelpaju graanulid ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba. Marjad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht ja riknenud marjad). Seetõttu ongi kulmkuivatatud.ee külmkuivatatud astelpaju graanulid pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Astelpaju on tuntud kui imemari ja on kindlasti Eesti supertoit , sest on väga tervislik, palju vitamiine ja on abiks nii immuunsüsteemi turgutamisel kui ka paljude haigusnähtude ennetamisel ja leevendamisel. Viljad sisaldavad rohkelt C-vitamiini, lisaks B1, B2, B6, B15, P, K ja E vitamiine ning karotinoide. Viljades on rohkesti koliini, flavonoide, kumariine, parkaineid, eeterlikke õlisid, rasvhappeid, mineraalaineid. Marju tarvitatakse ka reuma ja podagra puhul, veresoonte lupjumise ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete korral, klimakteeriliste ilmingute ja häirete leevendamiseks. Kuna astelpaju marjad kiirendavad kudede taastumist, siis soovitatakse neid marju suuõõnehaavandite, mao- ja kaksteistsõrmiku ning soolehaavandite ning pärakuveenikomude ravimiseks. Marjades on rohkesti antioksüdante ja neis on super rasvhapete koostis (oomega-3, oomega-6, oomega-7, oomega-9). Kuna astelpajumarjades on palju kasulikke aineid, sh antioksüdante, peetakse astellpaju marju adoptogeenideks ja kasutatakse ka üldtugevdava vahendina haiguste ennetamiseks või ka haiguste ajal. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud astelpajugraanulid peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud astelpaju graanulite kasutamine

Külmkuivatatud astelpaju graanulid on üsna hapud ja tugevamaitselised, seetõttu piisab vaid väikesest kogusest, mida lisada toidu peale või erinevatesse toitudesse. Külmkuivatatud astelpaju graanuleid kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, pudru peale jt toitudes. Kõige kasulikumad on kuumutamata külmkuivatatud marjad, sest ensüümid mis toimivad antioksüdandina, hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud astelpajugraanulid toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud astelpaju graanulid on tervislikud

  • 100% astelpaju – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • astelpaju on Eesti supertoit, sisaldab palju vitamiine, mineraale, super rasvhapete koostis, looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne (käsitsi sorteeritud), looduslik, GMO vaba
  • külmkuivatatud astelpaju on toortoit, säilitab rohkem kasulikke toidukomponente kui kuumtöödeldud (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained)
  • vegan
  • toodetud Eestis
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Netokaal

90g

Pakendi mõõtmed

13 x 6 x 22cm

Koostisosad

100% astelpaju

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 2027 kJ / 491 kcal, rasvad 39g, millest küllastunud rasvhapped 13g , süsivesikud 18g, millest suhkrud 18g, valgud 8g, sool 0g.