Külmkuivatatud karulauk 10g

6,00 

Külmkuivatatud karulauk on looduslik maitseaine, mis on vitamiinirikas ja abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud karulauku kasutatakse purustatuna toidu peal, maitsevõina, pestos või smuutis. Sobib hästi suppides, kala ja lihatoitude maitsestamiseks.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud karulauk ehk metsik küüslaauk on tervislik, korjatud Eesti kasvandusest ja on toodetud Eestis. Külmkuivatamisel on karulaugust eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, taime lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee toode on e-ainete vaba. Külmkuivatatud metsik küüslaauk ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid ega lisaaineid. Külmkuivatatud karulaugud on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht ja riknenud lehed). Seetõttu ongi külmkuivatatud karulaugud pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Karulauk on küüslaaugulõhnaline maitsetaim (looduslik maitseaine). Raviomaduste poolest on ta küüslaugu järel teisel kohal. Peale eeterliku õli sisaldab veel rikkalikult C- ja B-grupi vitamiine ning mitmesuguseid mineraalaineid. Karulaugus on C-vitamiini vähemalt 10 korda rohkem kui sidrunis. Karulaugus on rikkalikult boori, D-vitamiin imendub päikesest boori abil. Ta pärsib mikroobide tegevust ja on efektiivne viiruste vastu. Lisaks on efektiivne mitmete tervislike seisundite raviks – palavik, reuma, köha, igemehaigused, arteroskleroos, hüpertoonia, ainevahetushäired, skorbuut, kilpnäärmehaigused jne. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud karulauk peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud karulaugu kasutamine

Külmkuivatatud karulauk on looduslik  maitseaine, mida võib purustada toidu nt pudru peale. Sobib hästi suppides, kala ja lihatoitude maitsestamiseks. Samuti saab teha populaarset maitsevõid, pestot või teha smuutit. Külmkuivatatud karulaugu lehed kaaluvad u 10 korda vähem kui toore taime lehed.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud karulauk toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud karulauk on tervislik

  • 100% karulauk
  • looduslik maitseaine
  • ilma lisatud suhkruta
  • kvaliteetne
  • e-ainete vaba
  • GMO vaba
  • toortoit
  • vegan
  • toodetud Eestis
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee