Külmkuivatatud kuusevõrse pulber 50g

7,00 

Külmkuivatatud kuusevõrsed on korjatud Eestist kuuse noorendikust ja on looduslik vitamiinirikas immuunsüsteemi tugevdaja. Külmkuivatatud kuusekasvu pulbrit kasutatakse purustatuna toidu peal, maitseainena, smuutis või kokteilides. Sobib hästi lihatoitude maitsestamiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Külmkuivatatud kuusevõrse pulber on tervislik ja toodetud Eestis kasvanud kuusenoorendikust korjatud kuusekasvudest. Külmkuivatamisel on kuusevõrsetest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud kuusevõrse pulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Kuusekasvud on enne pulbri valmistamist hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht).

Kuusekasvudes on palju vitamiine, antioksüdante ja mineraalaineid, mis tugevdavad immuunsüsteemi. Täpsemalt vt kuusevõrse tervislikke omadusi külmkuivatatud kuusevõrsed toote kirjeldusest. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitavad külmkuivatatud kuusekasvude pulber peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud kuusekasvu pulbri kasutamine

Külmkuivatatud kuusekasvu pulber on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja, mida võib puistata toidu nt pudru peale. Kuusevõrse pulbritt saab kasutada toidu maitsestamiseks, annab tugeva rosmariiniga sarnase maitse. Kuusevõrsepulber sobib kokku liharoogadega, eriti ulukilihaga. Lisaks kasutatakse pulbrit smuutides ja erinevates kokteilides. Külmkuivatatud kuusevõrse pulber kaalub u 10 korda vähem kui toored taime kasvud.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud kuusekasvu pulber toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud kuusekasvu pulber on tervislik

  • 100% kuusekasvud – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • kuusevõrse pulber on looduslik maitseaine, sisaldab väga palju vitamiine, mineraale ning on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne (käsitsi sorteeritud), looduslik, GMO vaba, vegan
  • külmkuivatatud kuusevõrse pulber on toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus.
  • Eestis toodetud
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Netokaal

50g

Pakendi mõõtmed

11 x 5 x 18,5cm

Koostisosad

100% kuusevõrsed

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 1587 kJ / 374 kcal, rasvad 3,2g, millest küllastunud rasvhapped 0g , süsivesikud 73,8g, millest suhkrud 0g, valgud 12,7g, sool 0g.