Allahindlus!

Külmkuivatatud maasika pulber

10,70 39,00 

Külmkuivatatud maasika pulber on toortoit, mis on toodetud Eesti aedmaasikatest. Külmkuivatatud maasikapulber on hea värvi, lõhna ja maitsega, mida kasutatakse magustoitudes, kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks, pudru peale, jäätise peale, smuutides, müslis, kokteilides, šokolaadis. Võib segada mahla või mee sisse.

Kirjeldus

Külmkuivatatud maasika pulber on toortoit, mis on toodetud Eestis kasvatatud aedmaasikatest. Külmkuivatamisel on maasikatest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud maasika pulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Marjad on enne pulbri tegemist hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht ja riknenud marjad). Külmkuivatatud maasikapulber sisaldab seemneid.

Maasikad sisaldavad palju rauda, kasulikke mikroelemente, antioksüdante, kiudaineid ja vitamiine. Täpsemalt vt maasika omadusi külmkuivatatud maasika toote kirjeldusest. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud maasikas peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud maasikapulber – kuidas kasutada?

Külmkuivatatud maasikapulber on väga populaarne magustoitudes, kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks. Külmkuivatatud maasika pulbrit kasutatakse smuutis, kokteilides, jogurtis, jäätises, küpsetistes ja pannakse pudru jt toitude peale. Võib segada mahla või mee sisse ja teha ise maitsemett. Kõige kasulikum on kuumutamata külmkuivatatud maasika pulber, sest antioksüdantidena toimivad ensüümid hävivad kuumutamisel. Väga kerge kaalu tõttu sobib külmkuivatatud marjapulber ideaalselt matkatoiduks (kaalub u 10 korda vähem kui toores mari).

Säilitamine: hoida külmkuivatatud maasikapulber toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud maasikajahu on tervislik

  • 100% maasikas – ei sisalda lisatud suhkruid, sisaldab looduslikult esinevaid suhkruid
  • looduslik, puuduvad säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vabavegan
  • maasikas sisaldab palju rauda, kasulikke mikroelemente, antioksüdante, kiudaineid ja vitamiine
  • külmkuivatatud maasika pulber on kvaliteetne toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus.
  • Eestis toodetud

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Netokaal

100g, 200g, 500g

Pakendi mõõtmed

11 x 6,5 x 18,5cm, 13 x 7 x 22,5cm, 16 x 8 x 27cm

Koostisosad

100% maasikas

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 1340 kJ / 318 kcal, rasvad 1,8g, millest küllastunud rasvhapped 0g , süsivesikud 63g, millest suhkrud 63g, valgud 4,4g, sool 0,02g.