Külmkuivatatud maasikad viiludena 25g/70g

4,50 8,00 

Külmkuivatatud maasikad viiludena on tervislikud krõpsud, ideaalne reisi- ja matkatoit. Külmkuivatatud marjad on toortoit, mida kasutatakse snäkina, müslis, smuutis, maitsestamata jogurtiga, pudru või jäätise peale, küpsetistes, tordis ja nende kaunistamisel jt magustoitudes.

Puhasta

Kirjeldus

Külmkuivatatud maasikad viiludena  on tervislik ja toodetud Eestis kasvatatud aedmaasikatest. Külmkuivatamisel on maasikatest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. kulmkuivatatud.ee kõik tooted ei sisalda lisatud suhkruid ega säilitusaineid. Kõik külmkuivatatud marjad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud tupelehed, mädanenud, poolvalminud marjad ja eemaldatud marjajahu). Seetõttu ongi külmkuivatatud maasika viilud pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Maasikates on võrreldes õunte, apelsinide ja banaanidega kõige rohkem kasulikke mikroelemente. Maasikates endas on vähem suhkrut kui enamustes puuviljades, kuid vajalikke kiudained on seal üsna palju. Maasikates on C-vitamiini rohkem kui näiteks apelsinides. Marjades sisalduvad antioksüdandid ja C-vitamiin aitavad tugevdada immuunsüsteemi. Veganitele ja taimetoitlastele on maasikad väga olulised, sest marjades on hulgaliselt rauda.

Külmkuivatatud maasikad viiludena – kuidas kasutada?

Külmkuivatatud maasikad viiludena on väga populaarsed snäkid ja sobivad suurepäraselt tervislikuks suupisteks või magustoidus. Nad on krõpsud ja seetõttu ütlevad isegi lapsed nende kohta “parem kui komm”. Külmkuivatatud maasikaid viiludena lisatakse pudru või jäätise peale, maitsestamata jogurtile, müslile, smuutile ja erinevatele küpsetistele või nende kaunistamiseks nt tordile. Väga kerge kaalu tõttu sobivad külmkuivatatud maasikad ideaalselt reisi- või matkatoiduks (kaalub u 10 korda vähem kui toores mari).

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud maasikad on tervislikud

Lisainfo

Netokaal

25g, 70g