Külmkuivatatud maasikapulber 70g

7,00 

Külmkuivatatud maasikapulber on toortoit, mis on hea värvi, lõhna ja maitsega. Külmkuivatatud maasikapulbrit kasutatakse magustoitudes, kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks, pudru peale, jäätise peale, smuutides, müslis, šokolaadis. Võib segada mahla või mee sisse.

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud maasikapulber on tervislik ja toodetud Eestis kasvatatud aedmaasikatest. Külmkuivatamisel on maasikatest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. kulmkuivatatud.ee kõik tooted ei sisalda lisatud suhkruid ega säilitusaineid. Kõik külmkuivatatud marjad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud tupelehed, mädanenud, poolvalminud marjad).

Maasikates on võrreldes õunte, apelsinide ja banaanidega kõige rohkem kasulikke mikroelemente. Maasikates endas on vähem suhkrut kui enamustes puuviljades, kuid vajalikke kiudained on seal üsna palju. Maasikates on C-vitamiini rohkem kui näiteks apelsinides. Marjades sisalduvad antioksüdandid ja C-vitamiin aitavad tugevdada immuunsüsteemi. Veganitele ja taimetoitlastele on maasikad väga olulised, sest marjades on hulgaliselt rauda.

Külmkuivatatud maasikapulber – kuidas kasutada?

Külmkuivatatud maasikapulber on väga populaarne magustoitudes, kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks ning jäätises ja šokolaadis. Külmkuivatatud maasikad on ka pulbrina väga hea, mistõttu ütlevad isegi lapsed nende kohta “parem kui komm”. Külmkuivatatud maasika pulbrit lisatakse pudru peale, jäätise peale, maitsestamata jogurtile, müslile, smuutile ja erinevatele küpsetistele või nende kaunistamiseks nt tordile. Võib segada mahla või mee sisse ja teha ise maitsemett. Väga kerge kaalu tõttu sobib külmkuivatatud maasikapulber ideaalselt reisi- või matkatoiduks (kaalub u 10 korda vähem kui toores mari).

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud marjajahu on tervislik