Külmkuivatatud maasikas 25g/70g

4,50 8,00 

Külmkuivatatud maasikad on tervislikud krõpsud, ideaalne reisi- ja matkatoit. Külmkuivatatud marjad on toit, mida kasutatakse snäkina, müslis, smuutis, maitsestamata jogurtiga, pudru või jäätise peale, küpsetistes, tordis ja nende kaunistamisel jt magustoitudes.

Puhasta

Kirjeldus

Külmkuivatatud maasikas on tervislik toit ja toodetud Eestis kasvatatud aedmaasikatest. Külmkuivatamisel on maasikatest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. kulmkuivatatud.ee kõik tooted on e-ainete vabad. Külmkuivatatud maasikas ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid ega lisaaineid. Kõik külmkuivatatud marjad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud tupelehed, mädanenud ja poolvalminud marjad). Seetõttu ongi külmkuivatatud maasikad pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Maasikates on võrreldes õunte, apelsinide ja banaanidega kõige rohkem kasulikke mikroelemente. Maasikas endas on vähem suhkrut kui enamustes puuviljades, kuid vajalikke kiudained on seal üsna palju. Maasikas on C-vitamiini rohkem kui näiteks apelsinides. Marjades sisalduvad antioksüdandid ja C-vitamiin aitavad tugevdada immuunsüsteemi. Maasikas on kasulik ajule ja närvisüsteemile, kasulikud toitained aitavad ennetada aju ja närvisüsteemi liiga kiiret vananemist. Veganitele ja taimetoitlastele on maasikad väga olulised, sest marjades on hulgaliselt rauda. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud maasikas peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud maasikad – kuidas kasutada?

Külmkuivatatud maasikad on väga populaarsed snäkid ja sobivad suurepäraselt tervislikuks suupisteks või magustoidus. Nad on krõpsud ja seetõttu ütlevad isegi lapsed nende kohta “parem kui kommid”. Külmkuivatatud maasikaid lisatakse pudru või jäätise peale, maitsestamata jogurtile, müslile, smuutile ja erinevatele küpsetistele või nende kaunistamiseks nt tordile. Väga kerge kaalu tõttu sobivad külmkuivatatud maasikad ideaalselt matkatoiduks (kaalub u 10 korda vähem kui toores mari).

Säilitamine: hoida külmkuivatatud maasikas toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud maasikas on tervislik suupiste

Allikas: www.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Netokaal

25g, 70g