Külmkuivatatud mango kuubikud 100g

8,50 

Külmkuivatatud mango kuubikud on tervislikud krõpsud, ideaalne matkatoit. Külmkuivatatud puuviljad on toit, mida kasutatakse snäkina, müslis, smuutis, maitsestamata jogurtiga, pudru või jäätise peale, küpsetistes jt magustoitudes.

Laost otsas

Kategooriad: , Tootekood: 4742024170524 Sildid:

Kirjeldus

Külmkuivatatud mango kuubikud on tervislik toit, mis on tehtud lõpuni valminud mangost ja toodetud Eestis. Külmkuivatamisel on mangost eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, puuvilja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee toode on e-ainete vaba. Külmkuivatatud mangokuubikud ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid ega lisaaineid. Kõik külmkuivatatud puuviljad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud poolvalminud ja mädanenud puuviljad ning eemaldatud pulber). Seetõttu ongi külmkuivatatud mango kuubikud pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Lõpuni valminud mango on hea eelkõige seetõttu, et seal on üsna palju puuviljasuhkrut – õige magus. Puuviljas on rohkesti C-vitamiini ja A-vitamiini, mis on oluline immuunsüsteemi toimimiseks, valgete vereliblede loomiseks. Kui A-vitamiini organismis on vähe, siis on ta vastuvõtlikum infektsioonidele. Mangos on eri tüüpe polüfenooli. Nendel ühenditel on antioksüdantiivsed omadused, mis kaitsevad rakke DNA kahjustuste eest. Mango söömine on silmadele hea. Anioksüdandid luteiin ja zeaksantiin kaitsevad silma võrkkesta ja läätse, nende mõjul suureneb nägemisulatus. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud mangokuubikud peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud mango kuubikud – kuidas kasutada?

Külmkuivatatud mangokuubikud on väga populaarsed snäkid ja sobivad suurepäraselt tervislikuks suupisteks või magustoidus. Nad on krõpsud ja seetõttu ütlevad isegi lapsed nende kohta – kommist parem. Külmkuivatatud mangokuubikuid lisatakse pudru või jäätise peale, maitsestamata jogurtile, müslile, smuutile ja erinevatele küpsetistele. Sobib väga hästi ka käsitööleiva sisse. Väga kerge kaalu tõttu sobivad külmkuivatatud mangokuubikud ideaalselt matkatoiduks (kaalub u 10 korda vähem kui toores puuvili).

Säilitamine: hoida külmkuivatatud mango kuubikud toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud mango on tervislik suupiste

Allikad: Vikipeedia: külmkuivatamine, mangod