Külmkuivatatud mustsõstrapulber

5,00 7,50 

Külmkuivatatud mustsõstrapulber on toodetud Eestis kasvatatud marjadest, mis on vitamiinirikas ning on abiks immuunsüsteemi tugevdamisel. Külmkuivatatud mustsõstra pulbrit kasutatakse smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, müslis, jäätisega, segatakse mahla või mee sisse ja nt pudru peal jt toitudes. Lisaks on külmkuivatatud pulbrid populaarsed kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks.

Kirjeldus

Külmkuivatatud mustsõstrapulber on tervislik ja toodetud Eestis kasvatatud mustadest sõstardest. Külmkuivatamisel on mustsõstrast ehk mustast sõstrast eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud mustsõstrapulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Marjapulber on pakendatud õhukindlasse fooliumpakendisse, seetõttu on välistatud bakterite, mikroobide ja seente areng õhukindlas pakendis. Külmkuivatatud pulbrid säilivad vähemalt 2 aastat.

Immuunsüsteemi tugevdamine külmkuivatatud mustsõstraga

Must sõstar on Eesti supertoit, sest sisaldab rohkelt C-vitamiini, antioksüdante ja aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele ning parandab organismi vastupanuvõimet haigustele. Mustal sõstral on palju positiivseid omadusi, kõige rohkem on tuntud kui immuunsüsteemi tugevdaja. Supertoidu teeb mustast sõstrast C-vitamiini kogus, mis on 3 korda suurem kui nt apelsinis.

Tänu väga suurele antioksüdantide sisaldusele marjades, aeglustavad mustad sõstrad organismi vananemist ja soodustavad keskendumisvõimet ning ajutegevust. Ainevahetusele aitab kaasa mustas sõstras leiduv vask, kaltsium, fosfor, mangaan, magneesium ja kaalium. Marjas sisalduv A-vitamiin on kasulik limaskestadele, nahale ja silmadele. Must sõstar sisaldab rohkelt taimseid pigmente flavonoide, millel on suur mõju südame-veresoonkonna tervisele. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud must sõstar peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud mustsõstrapulbri kasutamine

Külmkuivatatud mustsõstra pulber on üsna tugevamaitseline, seetõttu piisab vaid väikesest kogusest, mida lisada toidu peale või erinevatesse toitudesse. Külmkuivatatud mustsõstra pulbrit kasutatakse smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, müslis, jäätisega, segatakse mahla või mee sisse ja nt pudru peal jt toitudes. Lisaks on külmkuivatatud pulbrid populaarsed kondiitritoodetes sh kreemide ja glasuuride naturaalseks toonimiseks. Kõige kasulikumad on kuumutamata külmkuivatatud pulbrid, sest antioksüdantidena toimivad ensüümid hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud mustsõstrapulbrit toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud mustsõstra pulber on tervislik

  • 100% mustsõstrapulber – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • must sõstar on Eesti supertoit, sisaldab väga palju vitamiine, mineraale ning on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne (käsitsi sõelutud), looduslik, gluteenivaba, laktoosivaba, GMO vaba, vegan
  • külmkuivatatud mustsõstra pulber on toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus.
  • Eestis toodetud
  • püsi terve!
  • kommist parem!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Mõõtmed -
Netokaal

70g, 150g

Pakendi mõõtmed

11 x 5 x 18,5cm, 13 x 5 x 22cm

Koostisosad

100% mustsõstrapulber

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 1323 kJ / 316 kcal, rasvad 1,4g, millest küllastunud rasvhapped 0g , süsivesikud 74,2g, millest suhkrud 44,6g, valgud 7,5g, sool 0g.