Mesi juustule külmkuivatatud lisanditega 120g

5,70 

Mesi juustule külmkuivatatud ebaküdoonia, sidruni, mandariini ja sinepiga sisaldab erinevaid vitamiine ja mineraale. Mesi on antioksüdant, mille tulemusel paraneb meie immuunsüsteem. Sobib suurepäraselt juustule määrimiseks maitseelamuse rikastamiseks. Kommist parem!

Ainult 1 laos

Kategooriad: , Tootekood: 4744384012360 Sildid:

Kirjeldus

Mesi juustule külmkuivatatud lisanditega on toodetud Eestis. Meele on juurde lisatud lisaks sinepile külmkuivatatud ebaküdoonia, sidrun ja mandariin, tulemuseks on maitsemesi, mis juustule määrides pakub tõelist maitseelamust. Külmkuivatamisel on ebaküdooniast, sidrunist ja mandariinist eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, puuvilja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit.

Mesi juustule külmkuivatatud lisanditega kasutamine

Juustumesi on leidnud kindla koha juustugurmaanide toidulaual. Määri lusikatäis maitsemett oma lemmikjuustule ja see muutub selle veel nauditavamaks. Gurmaanid on katsetanud, et juustumesi tsitruseliste lisanditega sobib suurepäraselt koos kõvade juustudega nagu Parmesan, Cheddar ja sinise hallitusega sortidele.

Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas.
Klaaspurk: 120g
Koostis: mesi 95%, külmkuivatatud ebaküdoonia, sidrun, mandariin ja sinep.

Juustumesi on tervislik

  • mesi on antibakteriaalsete omadustega ja sisaldab endas erinevaid vitamiine ja mineraale.
  • mesi toimib antioksüdandina, mille tulemusel paraneb meie immuunsüsteem.
  • Eestis toodetud
  • kommist parem!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivatamine,  www.looduspere.ee, www.juustuvalik.ee

Lisainfo

Netokaal

120g

Koostisosad

mesi 95%, külmkuivatatud ebaküdoonia, sidrun, mandariin ja sinep