Õun “antonovka” viilud 45g

6,00 

Külmkuivatatud antonovka õuna viilud on tervislikud krõpsud, ideaalne reisi- ja matkatoit. Külmkuivatatud puuvili on toortoit, mida kasutatakse müslis, smuutis ja magustoidus. Kõik tooted on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt käsitsi sorteeritud. Parem kui komm!

Laos

Kategooriad: , Tootekood: 4742024170289 Silt:

Kirjeldus

Külmkuivatatud “antonovka” õuna viilud on toodetud Eestis, tooraine on mahedalt kasvatatud Raplamaal (etiketi õunapilt on illustratiivne). Külmkuivatamisel on puuviljadest eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, puuvilja lõhn, maitse ja toiteväärtus. Ei sisalda lisatud suhkruid ega säilitusaineid.

Õunas on palju mineraalaineid ja vitamiine, eriti palju on kaaliumi, mida on ennekõike vaja lihaste, sealhulgas südamelihase tööks. Lisaks leidub seal mangaani, rauda ja magneesiumi. Viljas leidub hulgaliselt fütotoitaineid, mis aitavad reguleerida organismi veresuhkru taset. Seetõttu on õun vähivastase ja südame-veresoonkonnahaigusi ennetava toimega.

Soovituslik kasutamine: õuna viilud sobivad niisama kommi asemel krõpsutamiseks, kuid neid võib lisada ka müsli, smuuti ja magustoidu sisse.  Samuti on see ideaalne matkatoit (kaalub u 10 korda vähem kui toores puuvili).

Säilitamine: hoida toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!