Külmkuivatatud seened on kuivatatud 98%, tervislikud, eemaldatud on vaid vesi, säilinud on lõhn, maitse, kuju ja toiteväärtus.

Näitan kõiki 4 tulemust

kukeseeen 50gkukeseeenOut of stock

Kukeseen 50g

11,00 

Külmkuivatatud kukeseened on toortoit, milles on rohkelt mineraale ja kiudaineid. Külmkuivatatud kukeseeni nii toiduks (seenesupp, -kaste, -pirukad jt) kui ka parasiidivastaseks tõrjeks. Kõik tooted on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt käsitsi sorteeritud.

külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) 50g - kulmkuivatatud.eekülmkuivatatud chaga pulber (must pässik) - kulmkuivatatud.ee

Külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) 50g

6,50 

Külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) on toodetud Eestis korjatud kasekäsnast. See on tervislik ja abiks immuunsüsteemi tugevdamisel. Külmkuivatatud musta pässiku pulbrit kasutatakse ravitees, putrudes, kohvis jt toitudes.

 

kulmkuivatatud.ee - külmkuivatatud toiduained - kollakas kukeseen 50gkulmkuivatatud.ee - külmkuivatatud toiduained - kollakas kukeseenOut of stock

Külmkuivatatud kollakas kukeseen 50g

11,00 

Külmkuivatatud kollakas kukeseen on väga hea söögiseen, milles on rohkelt mineraale, vitamiine ja kiudaineid. Külmkuivatatud kollakat kukeseent kasutatakse nii toiduks (seenesupp, -kaste, -pirukad jt) kui ka parasiidivastaseks tõrjeks.

must torbikseen 35gmust torbikseen 35g tagakülgOut of stock

Must torbikseen 35g

9,00 

Külmkuivatatud must torbikseen on toortoit, milles on rohkelt mineraale ja kiudaineid. Külmkuivatatud mustad torbikseened on vürtsika maitsega ja sobivad hästi toiduks (seenesupp, -kaste, -pirukad jt). Kõik tooted on kvaliteedi tagamiseks hoolikalt käsitsi sorteeritud.