Rahvameditsiin ehk pärimusmeditsiin põhineb perekonna või konkreetse paikkonna pärimusel ja empiirilisel kogemusel. Rahvameditsiinis on suur tähtsus olnud loomulikel raviviisidel, sealhulgas ravimtaimede kasutamisel. Loodusravi on käsitletav alternatiivmeditsiini ühe alaliigina, kus ravi viiakse läbi kas täielikult või osaliselt loodusest pärit vahenditega (ravimtaimed, muud loodussaadused).

Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis säilivad külmkuivatatud marjad, puuviljad, seened ja ravimtaimed bioaktiivsena. Rahvameditsiini kohaselt sisaldab nt Chaga super palju antioksüdante ja nt rahvameditsiinis on ternespiima kasutatud juba ammu.

Allikas: Vikipeedia, loodusravi

Näitan kõiki 2 tulemust

külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) 50gkülmkuivatatud chaga pulber (must pässik)

Külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) 50g

6,50 

Külmkuivatatud chaga pulber (must pässik) on korjatud Eesti metsadest. Must pässik on erakordselt võimas looduslik antioksüdant. Külmkuivatatud musta pässiku pulbrit kasutatakse toidulisandina tõmmise tegemiseks.

 

Allahindlus!
külmkuivatatud ternespiim pulbrina 50g - kulmkuivatatud.eekülmkuivatatud ternespiim pulbrina : kulmkuivatatud.ee

Külmkuivatatud ternespiim pulbrina 50g 1tk/3tk

9,80 25,90 

Külmkuivatatud ternespiim on valgurikas toortoit, mis on evolutsiooni käigus loodud tugevdama immuunsüsteemi, soodustama kudede kasvu, limaskestade arengut jms. Toime avaldumiseks piisab 3 grammist (paarist teelusikatäiest) päevas.