Külmkuivatatud astelpaju pulber 70g

6,50 

Külmkuivatatud astelpaju pulber on on toodetud Eestis kasvatatud marjadest, mis on toortoit, vitamiinirikas ja on abiks immuunsüsteemi tugevdamisel. Külmkuivatatud astelpaju pulbrit kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, nt pudru peal jt toitudes.

 

Laos

Kirjeldus

Külmkuivatatud astelpaju pulber on tervislik ja toodetud Eestis kasvatatud astelpaju marjadest koos seemnetega. Külmkuivatamisel on astelpajust eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud astelpaju pulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba. Marjad on enne pulbri tegemist hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht ja riknenud marjad). Külmkuivatatud astelpajupulber sisaldab seemneid.

Astelpaju on Eesti supertoit, mis on väga tervislik, palju vitamiine ja on abiks nii immuunsüsteemi tugevdamisel kui ka paljude haigusnähtude ennetamisel ja leevendamisel. Täpsemalt vt astelpaju tervislikke omadusi astelpaju graanulite toote kirjeldusest. Külmkuivatatud astelpajupulber säilitab peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud astelpajupulbri kasutamine

Külmkuivatatud astelpajupulber on üsna hapu ja tugevamaitseline, seetõttu piisab vaid väikesest kogusest, mida lisada toidu peale või erinevatesse toitudesse. Külmkuivatatud astelpaju pulbrit kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtiga, pudru peale, küpsetistes jt toitudes. Kõige kasulikum on kuumutamata külmkuivatatud astelpajupulber, sest ensüümid mis toimivad antioksüdandina, hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud astelpajupulber toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud astelpaju pulber on tervislik

  • 100% astelpaju – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • astelpaju sisaldab palju vitamiine, mineraale, super rasvhapete koostis, looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne (käsitsi sorteeritud), looduslik, GMO vaba
  • külmkuivatatud astelpajupulber on toortoit, säilitab rohkem kasulikke toidukomponente kui kuumtöödeldud (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained)
  • vegan
  • toodetud Eestis
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Netokaal

70g

Pakendi mõõtmed

13 x 6 x 22cm

Koostisosad

100% astelpaju

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 2027 kJ / 491 kcal, rasvad 39g, millest küllastunud rasvhapped 13g , süsivesikud 18g, millest suhkrud 18g, valgud 8g, sool 0g.