Külmkuivatatud ternespiim pulbrina 50g

9,80 

Külmkuivatatud ternespiim on toortoit, mis on bioaktiivne ja tugevdab mitmekülgselt immuunsüsteemi. Aitab edukalt võidelda nakkushaigustega, kiirendab vigastuste ja haavade paranemist, soodustab lihaste kasvu, tugevdab ja aitab parandada luid jne.

Laos

Kategooriad: , Tootekood: 4742024170371 Silt:

Kirjeldus

Külmkuivatatud ternespiim pulbrina on toodetud Eestis lehma esimesest piimast, mida lehm annab oma vastsündinule esimese 24 kuni 48 tunni jooksul pärast sündi. Ternespiim kogutakse kokku Eesti lehmadelt. Külmkuivatamisel on ternespiimast eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, mineraalained, mikroelemendid, lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud ternespiima pulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Külmkuivatatud ternespiima pulber on kõrge kvaliteediga.

Ternespiima bioaktiivsed komponendid tugevdavad mitmekülgselt organismi immuunsüsteemi, aitavad edukalt võidelda nakkushaigustega, kiirendavad vigastuste ja haavade paranemist, soodustavad lihaste kasvu, tugevdab ja aitab parandada luid jne. Ternespiimas on tavapiimaga võrreldes ligikaudu kaks korda kõrgem kuivaine- ja umbes viis korda kõrgem valgusisaldus.

Külmkuivatatud ternespiima pulber säilitab naturaalse bioloogilise aktiivsuse (toortoit). Tänu madala temperatuuri kasutamisele ternespiima immuunkehad ei denatureeru (temperatuuri, rõhu ja muude tingimuste muutmisel omadused ei muutu) ning jäävad bioloogiliselt aktiivseks ka pulbris. Pulbri kuivainesisaldus on ternespiima kuivainesisaldusest 4-5 korda kõrgem, kusjuures koostisosade toime ja omavaheline suhe jääb endiseks.
Veise ternespiim on bioloogiliselt transformeeritav (teisendatav) kõikidele imetajatele, kaasaarvatud inimesele. See on palju kõrgema immuunfaktorite sisaldusega kui inimese ternespiim.

Ternespiimal on antioksüdantseid ja põletikuvastaseid omadusi, see sisaldab palju vitamiine, mineraale, ensüüme ja aminohappeid. Lehma ternespiima immuun- ja kasvufaktorite laboratoorsed analüüsid on identsed inimese ternespiimas leiduvatega, väljaarvatud see, et veise ternespiimas on nende faktorite sisaldus märkimisväärselt kõrgem. Näiteks kui inimese ternespiim sisaldab 2% IgG (kehas leiduvad kõige olulisemad immuunglobuliinid), siis veise ternespiimas leidub IgG-d 86%. Uurimistööd näitavad, et kõik liigid k. a. inimene, saavad kasu veise ternespiima immuunsust stimuleerivatest omadustest, ilma et oleks täheldatud selle allergilisi või anafülaktilisi reaktsioone. Ternespiima kasutamine sadade aastate jooksul ja rohkem kui 1000 kliinilist uuringut on näidanud, et ternespiim on täiesti ohutu, ilma ravimile omaste reaktsioonideta ja kõrvalmõjudeta, ja seda mistahes koguste tarvitamisel (Rona, Z. Hippokrates 09.2004). Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitab külmkuivatatud ternespiim pulbrina peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud ternespiima soovituslik kasutamine

Külmkuivatatud ternespiima pulbrit soovitatakse kasutada bioaktiivse toiduainena (toortoiduna) bakter- ja viirusnakkuste ennetamiseks või tõrjeks. Väga hästi mõjub ternespiima pulber ka igemeprobleemide ja hambakaariese korral. Ternespiima toime suureneb kokkupuutel sülje ja maomahladega, seega saadakse maksimaalne kasu just pulbrina manustamisest. Toime avaldumiseks piisab 3 grammist (paarist teelusikatäiest) päevas. Soovitatav on seda enne alla neelamist mõnda aega suus hoida ja lasta seal imenduda. Pulbrit võib võtta ka koos toiduga (panna toidu peale või segada toidu sisse). Kõige kasulikum on kuumutamata külmkuivatatud ternespiima pulber, sest antioksüdantidena toimivad ensüümid hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida ternespiima pulber toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud ternespiima pulber on tervislik

  • 100% ternespiim – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • ternespiim on Eesti supertoit, mis sisaldab palju antioksüdante, vitamiine, mineraale, ensüüme ja aminohappeid ning on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne, looduslik, GMO vaba
  • külmkuivatatud ternespiim pulbrina on toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus.
  • Eestis toodetud
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivatamine, loe mida Eesti teadlased räägivad ternespiima kasulikkusest Postimehe Maa Elu artiklist.

Lisainfo

Netokaal

50g

Pakendi mõõtmed

13 x 5 x 20cm

Koostisosad

100% lehma ternespiim

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 2030 kJ / 522 kcal, rasvad 23g, millest küllastunud rasvhapped 15g , süsivesikud 11g, millest suhkrud 11g, valgud 57g.