Külmkuivatatud granadilli pulber (passion) 100g/200g

10,50 19,50 

Külmkuivatatud granadilli pulber on toodetud Eestis. See on toortoit, mis on väga vitamiinirikas ja abiks immuunsüsteemi tugevdamisel. Külmkuivatatud passionvilja pulbrit kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, jäätises ja nt pudru peal jt toitudes.

 

Kirjeldus

Külmkuivatatud granadilli pulber ehk passioni vilja pulber on tervislik ja toodetud Eestis. Külmkuivatamisel on granadillist eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, puuvilja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud granadilli pulber ehk passionvilja pulber ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Külmkuivatatud passion on kvaliteetne. Külmkuivatatud passionvilja pulber sisaldab seemneid.

Granadilli tuntakse ka kui passion, passionivili, marakuja või kannatuslill. Passion tähendab tõlkes kannatust (Kristuse kannatus ristil) ja nime on saanud taim õite järgi. Need meenutavad nii okaskrooni, ristilöömise naelasid kui ka Kristuse haavasid. Kannatuslille vili on mahlaka viljalihaga, mida naudivad nii inimesed, loomad kui ka linnud. Passioni viljas on palju C- ja A-vitamiini ja see sisaldab üsna palju rauda, fosforit, magneesiumi, kaaliumi ja vaske. Seetõttu on granadilli söömine hea südamele ja tasakaalustab vererõhku.  Külmkuivatatud passioni vilja pulber säilitab peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud granadilli pulbri kasutamine

Külmkuivatatud passioni vilja pulber on super hea lõhnaga ja imeilusa kollase värviga ning seda on väga hea kasutada toitude kaunistamiseks. Passionvilja pulber on magushapuka maitsega, mis meenutab nii ananassi, maasika kui ka apelsini maitset. Külmkuivatatud passionvilja pulbrit kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, jäätises, küpsetistes ja pannakse pudru jt toitude peale. Kõige kasulikum on kuumutamata külmkuivatatud granadilli pulber, sest antioksüdantidena toimivad ensüümid hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud passioni vilja pulbrit toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud passioni vilja pulber on tervislik

  • 100% granadill ehk passion – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • passion sisaldab väga palju mineraalaineid ja vitamiine ning  on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne, looduslik, GMO vaba
  • külmkuivatatud granadilli pulber on toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus
  • vegan
  • Eestis toodetud
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminegranadill

Lisainfo

Netokaal

100g, 200g

Pakendi mõõtmed

11 x 5 x 18,5cm, 13 x 6,5 x 21cm

Koostisosad

100% granadill ehk passion

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 1511 kJ / 321 kcal, rasvad 0g, millest küllastunud rasvhapped 0g , süsivesikud 86,5g, millest suhkrud 86,5g, valgud 3,8g, sool 0,4g.