Külmkuivatatud mustsõstra tükid 60g

5,50 

Külmkuivatatud mustsõstra tükid on toodetud Eestis kasvatatud marjadest. See on toortoit, mis on vitamiinirikas ja abiks immuunsüsteemi turgutamisel. Külmkuivatatud musta sõstra tükke kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, jäätises ja nt pudru peal jt toitudes.

Laos

Kategooriad: , Tootekood: 4742024170678 Silt:

Kirjeldus

Külmkuivatatud mustsõstra tükid ehk musta sõstra tükid on tervislikud ja toodetud Eestis kasvatatud mustadest sõstardest. Külmkuivatamisel on mustsõstrast ehk mustast sõstrast eemaldatud vaid vesi, kuid säilinud on vitamiinid, antioksüdandid, kiudained, mineraalained, mikroelemendid, marja lõhn, maitse ja toiteväärtus kuni 98%. Kuna külmkuivatamine toimub alla 40°C, siis on toit kõrge kvaliteediga tervislik toortoit. külmkuivatatud.ee külmkuivatatud mustsõstra tükid ehk musta sõstra tükid ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, lisaaineid ja on e-ainete vaba. Marjad on hoolikalt kvaliteedi tagamiseks käsitsi sorteeritud (eemaldatud praht ja riknenud marjad). Seetõttu ongi kulmkuivatatud.ee külmkuivatatud musta sõstra tükid pakendatud läbipaistvasse pakendisse.

Must sõstar on Eesti supertoit, sest sisaldab rohkelt C-vitamiini, antioksüdante ja aitab kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele ning parandab organismi vastupanuvõimet haigustele. Mustal sõstral on palju positiivseid omadusi, kõige rohkem on tuntud kui immuunsüsteemi turgutaja. Supertoidu teeb mustast sõstrast C-vitamiini kogus, mis on 3 korda suurem kui nt apelsinis. Tänu väga suurele antioksüdantide sisaldusele marjades, aeglustavad mustad sõstrad organismi vananemist ja soodustavad keskendumisvõimet ning ajutegevust. Ainevahetusele aitab kaasa mustas sõstras leiduv vask, kaltsium, fosfor, mangaan, magneesium ja kaalium. Marjas sisalduv A-vitamiin on kasulik limaskestadele, nahale ja silmadele. Must sõstar sisaldab rohkelt taimseid pigmente flavonoide, millel on suur mõju südame-veresoonkonna tervisele. Nagu varasemalt kirjeldatud, säilitavad külmkuivatatud musta sõstra tükid peaaegu kõik oma toitained.

Külmkuivatatud musta sõstra tükkide kasutamine

Külmkuivatatud mustsõstra tükid on üsna tugevamaitselised, seetõttu piisab vaid väikesest kogusest, mida lisada toidu peale või erinevatesse toitudesse. Külmkuivatatud musta sõstra tükke kasutatakse müslis, smuutis, kokteilides, maitsestamata jogurtis, jäätises ja nt pudru peal jt toitudes. Kõige kasulikumad on kuumutamata külmkuivatatud mustad sõstrad, sest antioksüdantidena toimivad ensüümid hävivad kuumutamisel.

Säilitamine: hoida külmkuivatatud musta sõstra tükid toatemperatuuril kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Pakend tuleb peale kasutamist minigripist õhukindlalt sulgeda!

Külmkuivatatud mustsõstra tükid on tervislikud

  • 100% must sõstar – ilma lisatud suhkruta, ei sisalda säilitusaineid ega lisaaineid ja on e-ainete vaba
  • must sõstar on Eesti supertoit, sisaldab väga palju vitamiine, mineraale ning on looduslik immuunsüsteemi tugevdaja
  • kvaliteetne (käsitsi sorteeritud), looduslik, GMO vaba, vegan
  • külmkuivatatud must sõstar on toortoit, milles on säilinud rohkem kasulikke toidukomponente (fütotoitained, vitamiinid, ensüümid ja mineraalained) kui kuumtöödeldud toidus.
  • Eestis toodetud
  • püsi terve!

Allikad: Vikipeedia: külmkuivataminewww.tervisliktoitumine.ee

Lisainfo

Pakendi mõõtmed

13 x 6 x 22cm

Koostisosad

100% must sõstar

Toitumisalane teave

100g toodet sisaldab keskmiselt: 1323 kJ / 316 kcal, rasvad 1,4g, millest küllastunud rasvhapped 0g , süsivesikud 74,2g, millest suhkrud 44,6g, valgud 7,5g, sool 0g.